Уютный бункер (technolirik) wrote,
Уютный бункер
technolirik

Повітря свободи

Події, що відбуваються в Україні останні півроку, не залишили байдужим нікого і стали точкою відліку нової історії українського народу, збудивши в мільйонах українців національну свідомість. Не лишились осторонь від цього процесу і ми з братом, відчувши перший раз в житті гордість за наш волелюбний і прекрасний народ.

Коли брат два місяці тому сказав, що написав свою першу пісню українскою мовою, я здогадувався, що пісня буде сильною, але коли я почув її вперше, вона перевершила мої очікування. Стало зрозуміло, що це його краща пісня і вона просто зобов'язана обзавестися відеорядом.

Так і народилося це аматорське відео, при створенні якого були використані доступні в мережі відео з подій, які поклали початок пробудженню української нації. Відео не ідеальне, але зроблено з душою.

Присвячується всім героям Української Національної Революції.

События, происходящие в Украине последние полгода, не оставили равнодушным никого и стали точкой отсчета новой истории украинского народа, пробудив в миллионах украинцев национальное сознание. Не остались в стороне от этого процесса и мы с братом, ощутив первый раз в жизни гордость за наш свободолюбивый и прекрасный народ.

Когда брат два месяца назад сказал, что написал свою первую песню на украинском языке, я догадывался, что песня будет сильной, но когда я услышал ее в первый раз, она превысила мои ожидания. Стало очевидно, что это его лучшая песня и она просто обязана обзавестись видеорядом.

Так и появилось на свет это аматорское видео, при создании которого были использованы доступные в сети видео событий, положивших начало пробуждению украинской нации. Видео не идеальное, но сделано с душой.

Посвящается всем героям Украинской Национальной Революции.

Tags: Украина, видео, лирика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 67 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →